Dovoz a vývoz literatury
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

IntechOpen

    

    Vážení zákazníci,

 
od roku 2022 jsme distributorem knih akademického nakladatelství IntechOpen v České republice a rádi bychom Vás informovali o akcích a novinkách tohoto nakladatele.


    Tým Kuba Libri s.r.o.


IntechOpen - Built by scientists, for scientists.

 
IntechOpen's portfolio includes more than 5,700 books covering the latest research in Science, Technology, and Medicine, all peer-reviewed through a rigorous process that ensures the highest quality of its scientific/academic literature.
 
Since 2004, IntechOpen has been delivering ground-breaking research from the most prominent scientists of today. A network of 139,000 contributors, includes Nobel laureates, the Top 1% Most Cited authors and researchers from the world's leading universities.
 
By bringing perspectives from a worldwide scientific community, IntechOpen's books cover new areas of cutting-edge research and novel syntheses or existing ones.
 
IntechOpen is the world's leading publisher of Open Access books. The content is available online as Open Access on a chapter level, and by popular demand IntechOpen books are available in print. All IntechOpen books are hardbound, printed in full color, and produced to the highest standards on FSC certified paper, complying with principles of responsible forestry worldwide.
 
To learn more about IntechOpen, visit www.intechopen.com


Vážení zákazníci,

níže naleznete vybrané tituly vztahující se ke Dni Země, který byl založen na konferenci UNESCO a od roku 1970 se každoročně slaví 22.dubna. Tituly můžete v rámci této nabídky zakoupit do 30.června 2022, speciální ceny vč.DPH jsou uvedeny u jednotlivých titulů, viz níže.

   Tým Kuba Libri s.r.o.                 
                                                                

Vážení zákazníci,

níže naleznete vybrané tituly na měsíc březen, které můžete v rámci speciální nabídky zakoupit do 31.května 2022. Speciální ceny vč. DPH jsou uvedeny u jednotlivých titulů, viz níže.

   Tým Kuba Libri s.r.o.                 
                                                                

Vážení zákazníci,

níže naleznete vybrané tituly vztahující se ke koronaviru SARS-CoV-2 a pandemii onemocnění COVID-19, které můžete v rámci této nabídky zakoupit do 31.května 2022. Speciální ceny vč.DPH jsou uvedeny u jednotlivých titulů, viz níže.

   Tým Kuba Libri s.r.o.                 
                                                                
Kuba Libri, s.r.o. 2013-2022
počítadlo.abz.cz
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky